Text Size
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Warning: exif_read_data(20190501_0200-300x200.png): File not supported in /www/enet_krystynka/www/sanatoriumkrystynka.pl/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

Warning: exif_read_data(20190501_0202-300x200.png): File not supported in /www/enet_krystynka/www/sanatoriumkrystynka.pl/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

Aktualności

Zbieramy dla Zosi! #Gaszyn #Challenge

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka" Ciechocinek - zbieramy dla Zosi! #Gaszyn #Challenge

Czwarta Ciechocińska Parada Majowa

IV Ciechocińska Parada Majowa to huczne rozpoczęcie sezonu kuracyjnego!
W Paradzie wzięli udział mieszkańcy i kuracjusze, którzy przeszli głównymi ulicami miasta w barwnym korowodzie. Dołączyły do nich mażoretki i orkiestry strażackie, przedstawiciele szkół, przedszkoli, instytucji miejskich, sanatoriów, stowarzyszeń i organizacji, nowe i stare pojazdy, dorożki, wozy strażackie oraz platformy z przebranymi uczestnikami.
Parada pieszych i pojazdów zakończyła się na miejskim stadionie, gdzie przygotowano rodzinny piknik z koncertami i dyskoteką.
Oczywiście w IV Ciechocińskiej Paradzie wzięli udział nasi Goście, za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriumkrystynka.pl/aktualnosci.html#sigProIdc05b02b05a

Nabierz sił i odzyskaj zdrowie!

Lato zbliża się wielkimi krokami. To doskonały czas, aby nabrać sił na długie jesiennie wieczory. Szukacie Państwo miejsca, żeby spędzić udane lato w Ciechocinku?
Sanatorium Uzdrowiskowe „Krystynka” to wyjątkowe miejsce, w którym można nie tylko podreperować zdrowie i naładować akumulatory, ale także...

 

Czytaj więcej...

Zima w Ciechocinku

Ciechocinek to piękne uzdrowisko o każdej porze roku. Poza dużą liczbą obiektów sanatoryjnych przeznaczonych dla kuracjuszy, to także miejsce do aktywnego wypoczynku i relaksu. Zima w Ciechocinku to nie tylko korzyści dla zdrowia i kondycji fizycznej, ale też świetna okazja na regenerację i wzmocnienie organizmu. Piękne, białe i czyste krajobrazy oraz rześkie powietrze bardzo sprzyja wypoczynkowi fizycznemu i psychicznemu.
Dla tych, którzy nie będą mieli okazji spędzić z nami zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszym pięknym, cichym i kameralnym sanatorium przygotowaliśmy ofertę promocyjną: ZIMA W DOBREJ CENIE W KRYSTYNCE
Zdecydowanie zimowy pobyt w naszym sanatorium dostarczy Państwu wiele niezapomnianych wrażeń.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriumkrystynka.pl/aktualnosci.html#sigProIdf1a6ab8170

Trzecia Ciechocińska Parada Majowa

W nawiązaniu do przedwojennych tradycji Ciechocinka, kiedy to 1 maja inaugurowano otwarcie sezonu kuracyjnego, po raz trzeci ulicami miasta przeszła barwna, Ciechocińska Parada Majowa, która przyciągnęła tłumy turystów.
Oczywiście w Paradzie Majowej nie mogło zabraknąć Gości z naszego sanatorium. Wszystkim Państwu, którzy uczestniczyli w Paradzie, bardzo dziękujemy i zapraszamy już za rok na kolejną taka imprezę…

 

Czytaj więcej...

Seksualna emerytura. Czy istnieje?

Pewnego ranka mieliśmy przyjemność gościć ekipę Dzień Dobry TVN.

Temat był jasny i zabawny. Czy istnieje życie….. na emeryturze. Bez wątpliwości i stanowczo uważamy, że istnieje!!!
I co więcej, w naszym Sanatorium Uzdrowiskowym KRYSTYNKA można przesympatycznie spędzić czas, podreperować zdrowie i poznać fantastycznych ludzi.

A oto finał naszego spotkania. Reportaż z udziałem naszego personelu i kuracjuszy znajdziecie Państwo na stronie:

Obejrzyj reportaż

Zapraszamy do oglądania i do uczestnictwa w naszych turnusach.
Sanatorium Krystynka – wypoczynek pełen inspiracji, niespodzianek i niezapomnianych wrażeń.

 

 

Tego jeszcze nie było - DZIEŃ DOBRY TVN w "Krystynce"

Tego jeszcze nie było!!! W naszym sanatorium gościła telewizja śniadaniowa Dzień Dobry TVN. Ekipa telewizyjna z okazji Dnia Babci i Dziadka nagrała reportaż „zapytaj babcię, zapytaj dziadka”. W rolach głównych oczywiście Goście przebywający na leczeniu w „Krystynce”.
Doszły mnie słuchy, że na tym jeszcze nie koniec......

Obejrzyj reportaż

  

Tężnie i warzelnia soli w Ciechocinku Pomnikiem Historii

Decyzją prezydenta Andrzeja Dudy kompleks tężni i warzelni soli wraz z Parkiem Zdrojowym oraz Parkiem Tężniowym w Ciechocinku został wpisany na listę Pomników Historii.

 

Czytaj więcej...

Kolejne Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester już za nami….

Wszystkim naszym Gościom, którzy spędzili z nami Święta Bożego Narodzenia oraz witali Nowy Rok 2018, pragniemy serdecznie podziękować za skorzystanie z naszej oferty. Żywimy nadzieję, że czas spędzony w naszym Sanatorium w rodzinnej atmosferze na długo pozostanie dla Państwa miłym i ciepłym wspomnieniem. 

 

Czytaj więcej...

ZIMA to świetna pora roku na rehabilitację i wypoczynek w Ciechocinku

Każda pora roku wymaga od nas szczególnej dbałości o zdrowie. Zimowe miesiące to świetna okazja na regenerację organizmu, zminimalizowanie bólowych dolegliwości kostno-stawowych oraz wzmocnienie odporności organizmu.

 

Czytaj więcej...

Jubileuszowe Święto Soli

Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka zaprasza na jubileuszową edycję Święta Soli. Przez cały dzień bezpłatnie będzie można zwiedzać zabytkową ciechocińską warzelnię soli, podglądać rzemieślników przy pracy i zatrzymać się przy stoiskach gastronomicznych.

Czytaj więcej...

Na wiosnę zadbaj o zdrowie i kondycję w Krystynce

Na wiosnę zadbaj o zdrowie i kondycję w Krystynce Po zimowych, ''leniwych'' miesiącach warto wiosną zadbać o swoją kondycję. Zapraszamy Państwa do skorzystania z pobytów rehabilitacyjno-wypoczynkowych w Krystynce. Odpowiednio dobrane zabiegi lecznicze i relaksujące oraz zróżnicowana dieta z pewnością przyczynią się do poprawy samopoczucia, zdrowia i kondycji.

 

Czytaj więcej...

Druga Ciechocińska Parada Majowa

Goście przebywający w naszym sanatorium wzięli czynny udział w Drugiej Ciechocińskiej Paradzie Majowej. Stało się tradycją, że 1 Maja ulicami Ciechocinka przechodzi, barwna, wesoła parada.
Już dzisiaj zapraszamy na „Majówkę 2018 roku” . Pokoje i personel „Krystynki” będą do Państwa dyspozycji.

 

Czytaj więcej...

Opozycjoniści w PRL otrzymają do 3,5 tys. zł na leczenie uzdrowiskowe

Od 1,5 do 3,5 tys. zł dofinansowania na leczenie uzdrowiskowe będą mogli otrzymać działacze opozycji antykomunistycznej i osoby represjonowane w PRL. Pieniądze mają być wypłacane od 1 stycznia 2017 r.

zobacz naszą ofertę

Źródło: PAP/Rynek Seniora 12 grudnia 2016

Czytaj więcej...

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka"
87-720 Ciechocinek, ul. Polna 16

tel. 54 283 62 21
mobile 605 583 940
fax 54 283 64 53
krystynka@ciechocinek.pl
www.sanatoriumkrystynka.pl

infolinia: 801 011 287

Filmy